Akademia Trenerów Botów

podstawy wiedzy z programowania botów, krytycznego myślenia, psychologii behawioralnej. praktyczne doświadczenia zwieńczone certyfikatem. dla najbardziej zaangażowanych – możliwość uzyskania stażu i rekomendacje do zaprzyjaźnionych firm.

brzmi ciekawie?

Akademia Trenerów to autorski program przygotowany przez zespół Mindgenic AI.

Otwiera drzwi do zawodów przyszłości, wśród których wymienia się również trenera sztucznej inteligencji, w tym m.in. chatbota wspierającego pracę nad ulepszaniem interfejsów komunikacyjnych. Eksperci są zgodni: w najbliższych latach rola trenerów chatbotów będzie szybko rosnąć.

A wraz z nią – zapotrzebowanie na nową, dobrze płatną profesję.

Już od samego początku kursu zaczynasz trenować bota na „żywym” organizmie.

Podczas zajęć, obok teoretycznych wykładów, stawiamy nacisk przede wszystkim na praktykę. Nauczysz się więc zbierać dane, weryfikować informacje, wyznaczać różne przebiegi konwersacji oraz dowiesz się, jak opracować proces komunikacji. Poznasz również podstawy psychologii.

Twoje miejsce zamieszkania jest nieistotne – bota można uczyć zdalnie, z każdego zakątka na świecie.

Akademia Trenerów obejmuje wykłady, zajęcia oraz indywidualne konsultacje z:

Programistą botów

Psychologiem

Dziennikarzem

Analitykiem

Ekspertem ds. komunikacji

Jakie korzyści płyną z uczestnictwa w Akademii Trenerów Botów?

Zapoznasz się z zagadnieniami:
  • AI (artificial intelligence, sztuczna inteligencja),
  • UX (user experience, doświadczenie użytkownika),
  • ML (machine learning, uczenie maszynowe)
  • NLP (natural language processing, przetwarzanie języka naturalnego).
Zrozumiesz schemat budowy bota m.in. na jednej z najpopularniejszej platform silnika przetwarzania języka naturalnego (NLP) – Dialogflow.
Poznasz sposoby projektowania botów i tworzenia skryptów konwersacji. Opanujesz też zasady projektowania dialogów oraz tworzenia konwersacji prostej, polegającej na zadawaniu pytać i udzielaniu odpowiedzi niestandardowej.
Odkryjesz najczęściej występujące problemy użytkowników podczas rozmowy z botem oraz nauczysz się, jak im zapobiegać. Następnie nauczysz się testować, badać użyteczność i optymalizować działanie chatbota.
Poznasz podstawy psychologii niezbędne do nauki konwersacji bota i tworzenia dialogów. Dowiesz się, jak uczyć bota ludzkich zachowań pod kątem zbierania informacji służących do rozwoju algorytmu. Nauczysz się oddzielać informacje przydatne i wiarygodne od nieprzydatnych lub fałszywych.
Nauczysz się zbierać dane i je analizować na potrzeby tworzenia treści do budowania konwersacji. Dowiesz się również, jak redagować wypowiedzi bota, tak by pozwalały odzwierciedlać i rozwijać jego osobowość.
Dołącz do Akademii i stań się Trenerem chatbotów.
Umiejętności przyszłości czekają na Ciebie!

dołącz do Akademii Trenerów

6 + 15 =

© 2022 Mindgenic AI